Özel Dikim Gelinlik Modelleri

Gelin olmak ve gelinlik giymek her genç kızın hayalidir. Dünya üzerinde genç ya da yaşlı her kadın gelinlik giymek ister. Düğün organizasyonlarının başrol oyuncusu olan gelinlik modelleri gelin hanımların isteklerine göre farklı ve özel tasarımlarda yapılabilir. Hatta tamamen gelinin çizimleri doğrultusunda özel dikimler de yapılabilir.

Piyasada birbirinden farklı ve eşsiz tasarımlarda gelinlikler bulunur. Bunlar arasından tarzınızı ve stiliniz yansıtacak, düğün konseptinize uygun olan gelinliği tercih etmek oldukça önemlidir. Özellikle Fransız dantel işlemeli ya da güpür detaylı gelinlik modelleri şıklığınızı daha çok ön plana çıkarır.

Gelinlik Modelleri

Gelin adayları hayallerini kurdukları bir tasarım gelinliği giymek isterler.

Bunlar arasında;

  • Modası asla geçmeyen prenses gelinlikler
  • Adeta bir kuğu gibi görünmenizi sağlayan balık gelinlik modelleri
  • Mendil gelinlik modelleri

 

Moda evlerinin vitrinlerini sizler için süsler. Firmamız Arusada gelinlik olarak 1990 yılından beri özel tasarım gelinlikler üreten güvenilir bir kurumdur. Sizde güvenilir bir moda evinde vücut ölçüleriniz alınarak tamamen size özel tasarlanmış bir gelinlik isterseniz ausada.com adresini muhakkak ziyaret ediniz.

Gelinlik Tasarımları Nasıl Yapılır?

Firmamızın mevcut koleksiyonundan gelinlik tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz sizin için özel olarak stilistlerimiz tarafından tasarlanan gelinlikleri de tercih edebilirsiniz. Firmamız gelinlik hazırlama aşamasında titizlikle çalışan bir ekip ile hizmet verir.

Bu noktada kullanılan kumaşlar birinci sınıf saten olup üzerine özel olarak alınan Fransız danteller ile birlikte inciler ve özel swarovski taşlar kullanılır. Sizde akıllardan silinmeyecek bir gelinlik modeli ile dünya evine girmek istiyorsanız firmamız ile irtibata geçiniz. Bu sayede davetliler gözlerini sizin üzerinizden alamaz.

Gelinlik Fiyatları

Piyasa gelinlik fiyatları arasında çok farklı ücretler vardır. Bunun sebepleri arasında elbette gelinlik üretiminde kullanılan kumaşların kalitesi olmakla birlikte gelinliğin modeli de yer alır. Arusada gelinlik olarak sizler için en şık tasarımları piyasaya göre en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Özel dikim, şık ve eşsiz gelinlik modelleri için moda evimizi ziyaret ediniz. Firmamızdan aldığınız gelinlik tasarımları sadece bize özel olup başka yerlerde ya da moda evlerinde görmeniz mümkün değildir.

Koleksiyonlarımızdan Balık Gelinlik Modelini inceleyebilirsiniz.

Balık Gelinlik Modeli